Wellness chalupa


Filosofie našeho podnikání spočívá v simulaci lázeňské péče v domácích podmínkách.

Individuální relax a rehabilitace v kombinaci se sportovním vyžitím (lyže, kolo, turistika) a následná péče Wellness chalupy, jsou balzámem na tělo i duši. Relaxační procedury, finská sauna, infrasauna, vířivka, solárium, masážní zařízení, vnitřní bazén s možností vytrvalostního plavání a podvodní masáže lze individuálně kombinovat.

Vnitřní bazén se slanou vodou a celoročním provozem je jako bonus poskytnut nájemci k výhradnímu využití.

Stolní fotbal, stylová hala s krbem, obývací místnost, 2 kompletně vybavené kuchyně pro přípravu jídel, 3 koupelny, 3 toalety. Kuchyně je vybavena myčkou nádobí. Zdarma je k dispozici bezdrátové připojení k internetu přes wi-fi síť.

Máte možnost opékání ve venkovním krbu s udírnou. Parkování je přímo u chalupy.

Objekt se pronajímá bez domácích zvířat.


Ceny – léto

5.250,- Kč za chalupu a noc

U týdenních pobytů je jako bonus v ceně spotřeba el. energie včetně ohřevu bazénu. U vířivky a sauny se hradí jen provozní náklady.

V mimosezóně po dohodě možnost pronájmu jen podkroví (bez bazénu). Kuchyně, koupelna, 2 samostatné ložnice – 1 třílůžková, 1 čtyřlůžková
1.200-2.200 Kč za podkroví a noc podle počtu osob a období.

Ceny – zima

5.700,- Kč za chalupu a noc

Pronájmy jsou týdenní.
Hradí se skutečná spotřeba el.energie za saunu a vířivku. U ostatní spotřeby se přispívá 50 % skutečnosti (cca 2.000,- Kč za týdenní pobyt). Chalupa se vytápí tepelným čerpadlem a solárem.

Silvestrovský týden (7 nocí) cena smluvní.


Ubytovací kapacita

15 osob
1 × 2 lůžkový pokoj
3 × 3 lůžkový pokoj
1 × 4 lůžkový pokoj

možnost 2 přistýlek za příplatek