Zelený domek


Zelený domek je chalupa s vířivkou (masážní vířivou vanou pro 6 osob) v centru rekreační obce Malá Morávka – Karlov pod Pradědem, 7km od známých lázní Karlova Studánka v Jeseníkách.

Víceúčelové hřiště je cca 100m od objektu.

Možnost pronájmu celého objektu či zvlášť apartmánů. V sezónu upřednostňujeme pronájem celého objektu (tj. 2 apartmánů).

  1. Apartmán: 2 × 3 lůžkový pokoj
  2. Apartmán: 1 x 3 lůžkový pokoj, 1 x 4 lůžkový pokoj

Navíc je možnost jedné přistýlky a dětské postýlky.
Chalupa je pěkně vybavena a určitě se v ní budete cítit příjemně.
Ve stylově upraveném podkroví naleznete kromě 5 pokojů také 2 kuchyňky s posezením a 2 koupelny se sprchovým koutem a WC.
Chalupa je plně vybavena pro vaše potřeby – 2x el. vařič, 2x malá lednička s malým mrazákem, 2x mikrovlnná trouba, 2 kávovary na překapávanou kávu a varné konvice.
V celé chalupě je vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu přes wi-fi.

U chalupy je postavena velká dřevěná pergola s posezením, osvětlením, krbem a vířivkou. Venkovní zahrada je oplocena. Při grilování nebo relaxování ve vířivce tak budete mít naprosté soukromí. Vířivka potěší nejen v létě, ale bezvadně ji využijete i ve velmi mrazivých dnech. Parkování je přímo u chalupy.

Zelený domek se nachází v samotném středu rekreační obce Malá Morávka. To přináší spoustu výhod. Kousek od chalupy je restaurace U Kovárny, kde výborně vaří. V létě zde navíc můžete posedět na venkovní zahrádce a užívat si slunného večera. Nedaleko od Zeleného domku je dobře zásobovaná prodejna potravin. V blízkosti je také autobusová zastávka, odkud vedou přímé spoje až na Ovčárnu, či spoje do Karlové Studánky, Rýmařova a Bruntálu.

Zimní aktivity

Nejbližší vlek je od chalupy vzdálen asi 600 m. Spoustu dalších vleků potom najdete v dalších částech obce (6 nových sedačkových lanovek) dostupných skibusem (zdarma). Zastávka je přímo u chalupy. Případně můžete vyjet autobusem až do horského lyžařského střediska Praděd – Ovčárna. Autobusová zastávka je kousek od chalupy, takže můžete vyrazit přímo v lyžácích. Odpadá vám tak velmi nepříjemné nakládání lyží, přezouvání, přemísťování autem k vleku atd.

Pro milovníky běžek nabízí okolí spoustu upravovaných běžkařských tratí.

Pokud nemáte vlastní lyže nebo cestujete nalehko a nechce se vám s nimi táhnout, můžete si půjčit lyže, snowboard, skialpy či běžky v půjčovně a SkiBohemia, která je u chalupy a nabízí bezvadné (většinou nové vybavení) za velmi nízké ceny.

Letní aktivity

Turistika, cykloturistika, koupání, vířivka, tenis, víceúčelové hřiště, pronájem člunů u nedaleké Slezské Harty, rybaření, bike park se sedačkovou lanovkou (family, track,single track, downhill, freeride), in-line brusle, pivní lázně, krytý bazén přímo v obci.

V létě je možnost si také v půjčovně u chalupy zapůjčit elektrokolo i klasické horské kolo a objevovat zdejší nádhernou krajinu. V půjčovně máme vždy nové modely kol daného roku. Ceny půjčovného jsou opravdu velmi nízké.

Možnost výletů do okolí

 • Praděd – nejvyšší hora Jeseníků a spoustu nádherných tras kolem
 • Jízda historickým vláčkem na trati Bruntál – Malá Morávka (malebná jesenická lokálka) – POUZE O VÍKENDECH BĚHEM LETNÍCH PRÁZDNIN
 • Lázně Karlova Studánka
 • Wellness centrum v Karlové Studánce
 • Vyhlídka Nová Ves
 • Farma u Stromovouse
 • Wellness centrum v Bruntále
 • Venkovní koupaliště v Bruntále
 • Rešovské vodopády
 • Pradědova galerie – Jiříkov
 • Zřícenina Rabštejn
 • Hrad Sovinec
 • Zámek Bruntál

Pokud máte rádi pohodlnou dovolenou bez starostí, přijeďte na Zelený domek.


Ceny – léto

3.000,- Kč chalupa/noc při počtu 13 osob

U týdenních pobytů je cena bez dalších poplatků (cena včetně energií, plynu, rekreačních poplatků, ložního povlečení, wi-fi).

Ceny – zima

4.000,- Kč chalupa/noc při počtu 13 osob

U týdenních pobytů je cena bez dalších poplatků (cena včetně energií, plynu, rekreačních poplatků, ložního povlečení, wi-fi).

 

Silvestrovský týden (7 nocí)

42.000,-Kč chalupa / 7nocí / 13 osob


Ceny za apartmány zvlášť

1.200,- – 2.200,-Kč / apartmán / noc – podle počtu osob a ročního období


Ubytovací kapacita

13 osob
1 × 4 lůžkový pokoj
3 × 3 lůžkový pokoj
možnost 1 přistýlek za příplatek

Chalupa nekuřácká a bez domácích zvířat.