Zelený domek


Zelený domek je velká chalupa s vířivkou (masážní vířivou vanou pro 8 osob) v centru rekreační obce Malá Morávka – Karlov pod Pradědem, 7km od známých lázní Karlova Studánka v Jeseníkách.

Nové víceúčelové hřiště 100m od objektu.
Možnost pronájmu celého objektu – 2× 2-lůžkový pokoj + 5× 3-lůžkový pokoj + možnost 2x přístylka + 2x dětská postýlka.
Dále možnost pronájmu apartmánů – 2× 2-lůžkový pokoj + 5× 3-lůžkový pokoj + 2x dětská postýlka.

Chalupa je pěkně vybavena a určitě se v ní budete cítit příjemně. V přízemí je útulně vybavený obývací pokoj, dále kuchyně s posezením, koupelna a 2 pokoje. Ve stylově upraveném podkroví naleznete kromě 5 pokojů také 2 kuchyňky s posezením a 2 koupelny. Ve všech 3 koupelnách je i sprchový kout a WC. Chalupa je plně vybavena pro vaše potřeby – 2x el. vařič, 1x sklokeramická deska, 3x lednička s mrazákem, 3x mikrovlnná trouba, kávovary a varné konvice. V celé chalupě je vysokorychlostní bezdrátové připojení k internetu přes wi-fi.

U chalupy je postavena velká dřevěná pergola s posezením, osvětlením a krbem. Venkovní zahrada je oplocena. Při grilování nebo relaxování ve vířivce tak budete mít naprosté soukromí. Parkování je přímo u chalupy.

Zelený domek se nachází v samotném středu rekreační obce Malá Morávka. To přináší spoustu výhod. Kousek od chalupy je restaurace U Kovárny kde výborně vaří. V létě zde navíc můžete posedět na venkovní zahrádce a užívat si slunného večera. Nedaleko od Zeleného domku je dobře zásobovaná prodejna potravin.

Nejbližší vlek je od chalupy vzdálen asi 300 m. Spoustu dalších vleků potom najdete v dalších částech obce (6 nových sedačkových lanovek), dostupných skibusem (zdarma). Zastávka je přímo u chalupy. Případně můžete vyjet autobusem až do horského lyžařského střediska Praděd – Ovčárna. Autobusová zastávka je kousek od chalupy, takže můžete vyrazit přímo v lyžákách. Odpadá vám tak velmi nepříjemné nakládání lyží, přezouvání, přemísťování autem k vleku atd. Navíc pokud vlastní lyže nemáte, nebo cestujete nalehko a nechce se vám s nimi táhnout, můžete si půjčit lyže či snowboard v půjčovně M-servis, která je taktéž blízko a nabízí výrazné slevy na veškeré služby a sortiment pro naše hosty.

Letní aktivity:

Turistika, cykloturistika, koupání, vířivka, tenis, víceúčelové hřiště, pronájem člunů u nedaleké Slezké Harty, rybaření, bike park se sedačkovou lanovkou (family track,single track, downhill, freeride), in-line brusle, pivní lázně, venkovní i krytý bazén přímo v obci.

Zimní aktivity:

Lyžováni – 10 lyžařských středisek z toho 6 sedačkových lanovek, freeskiing, snowtubing, spoustu upravovaných běžkařských tras, pivní lázně, krytý bazén přímo v obci, wellness centrum v Bruntále a Karlově Studánce.

Pokud máte rádi pohodlnou dovolenou bez starostí, přijeďte na Zelený domek.


Ceny – léto

180,- Kč osoba/noc
cena platí při obsazení 20 osob

V případě zájmu k dispozici vířivka včetně nákladů na provoz.

Ceny – zima

200,- Kč osoba/noc + spotřeba plynu
cena platí při obsazení 20 osob
V případě zájmu k dispozici vířivka včetně nákladů na provoz.

silvestrovský týden (7 nocí) cena smluvní


Ubytovací kapacita

19 osob
2 × 2 lůžkový pokoj
5 × 3 lůžkový pokoj
možnost 2 přistýlek za příplatek